Wybierz
sezon
1
06.08. W Sokołowianka
Sokołów Młp. 4:0
(0:0) Żelazny 48, Pietryna 55, 57, 70
2 13.08. D Crasnovia
Krasne
5:0 (1:0)
Pietryna 18, 61, 73, 87, Żelazny 46
3 20.08. W Dynovia
Dynów
2:1 (1:0)
Pietryna 18, Orzechowski 85 - Nowak 65(k)
4 27.08. D Nafta
Jedlicze
2:3 (1:1)
Pietryna 32(k), Orzechowski 83 - Jasiński 12, B. Młocek 49, 60
5 03.09. W Nafta
Jasło
1:4 (1:2) Pietryna 18 - Bosak 39,
Michnal 42, 50, Gorczyca 90
6 10.09. D Zelmer
Rzeszów
1:2 (0:2) Sękiewicz 66 -
Hulbój 10, Korab 43(k)
7 17.09. D Lechia Sędziszów
Małopolski 4:0 (1:0) Orzechowski 44,
Szmuc 52, Żelazny 63, Pietryna 86
8 24.09. W Stal
Łańcut
0:0
9 01.10. D Stal II
Mielec
5:0 (3:0)
W. Makarowski 3, Romanow 37, Orzechowski 45, Szmuc 69,
Bartłomowicz 87
10 08.10. W Unia
Nowa Sarzyna
0:1 (0:1) J. Zybura 35
11 15.10. D Bieszczady
Ustrzyki Dolne 5:0 (3:0)
W. Baran 3, Orzechowski 41, Romanow 43, Pietryna 55,
Złamaniec 64(s)
12 22.10. W Brzozovia
Brzozów
1:0 (1:0) W. Baran 9
13 29.10. D Pogoń
Lubaczów
7:0 (4:0) Pietryna 17, 37,
79, Sękiewicz 31, Halbina 32, Szmuc 82,
Bartłomowicz 87
14 05.11. W Czarni
Pawłosiów
3:2 (3:0) W. Baran 19, Pietryna 30, Halbina 32
- Kaltenberg 56, Kłopot 78
15 12.11. D Czarni
Jasło
3:2 (1:0) Barnak 14, R. Makarowski 50,
Bartłomowicz 89- Hap 60, Kasprzyk 65
1 |
Zelmer
Rzeszów |
15 |
35:7 |
40 |
2 |
Unia
Nowa Sarzyna |
15 |
28:13 |
34 |
3 |
JKS
Jarosław |
15 |
43:15 |
31 |
4 |
Nafta
Jedlicze |
15 |
24:15 |
27 |
5 |
Nafta
Jasło |
15 |
20:15 |
26 |
6 |
Stal
Łańcut |
15 |
18:9 |
26 |
7 |
Brzozovia
Brzozów (B) |
15 |
26:18 |
21 |
8 |
Crasnovia
Krasne |
15 |
22:23 |
21 |
9 |
Czarni
Pawłosiów |
15 |
21:23 |
18 |
10 |
Czarni
Jasło |
15 |
25:21 |
17 |
11 |
Sokołowianka
Sokołów Młp. (B) |
15 |
14:24 |
15 |
12 |
Pogoń
Lubaczów (B) |
15 |
17:44 |
14 |
13 |
Stal
II Mielec |
15 |
15:24 |
13 |
14 |
Bieszczady
Ustrzyki Dolne |
15 |
11:30 |
13 |
15 |
Dynovia
Dynów |
15 |
16:31 |
12 |
16 |
Lechia
Sędziszów Małopolski |
15 |
10:33 |
10 |
16 31.03. D Dynovia
Dynów
1:2 (0:1) Baran
56 - Węgrzyn 8, Jaszczur 72
17 06.04. W Nafta
Jedlicze
1:1 (1:0)
Pietryna 3 - B. Młocek 73(k)
18 14.04. D Nafta
Jasło
1:0 (0:0) Mazur 90
19 21.04. W Zelmer
Rzeszów
0:1 (0:0) Dzioba 70
20 24.04. D Sokołowianka
Sokołów Młp. 2:0
(0:0) Strawa 75, Szmuc 80
21 28.04. W Lechia
Sędziszów Małopolski 3:0 (0:0)
Orzechowski 54, Szmuc 65, Pietryna 70(k)
22 01.05. D Stal
Łańcut
1:1 (0:1) Szmuc 77 - Sopel 33
23 05.05. W Stal
II Mielec
1:1 (0:1)
Żelazny 58 - Konopelski 26
24 12.05. D Unia
Nowa Sarzyna
1:0 (0:0) Żelazny 61
25 15.05. W Crasnovia
Krasne
0:2 (0:0) Kyc
52, Mierzwa 57
26 19.05. W Bieszczady
Ustrzyki Dolne 2:1 (0:1)
Bartłomowicz 55, Pietryna 87 - Dziwisz 14
27 26.05. D Brzozovia
Brzozów
3:0 (0:0) Żelazny 60, Pietryna 70, 86
28 05.06. W Pogoń
Lubaczów
1:0 (0:0) Noga 75
29 09.06. D Czarni
Pawłosiów
1:1 (1:1) Orzechowski 29 - Pelc 26
30 16.06. W Czarni
Jasło
0:3 (0:1) Kosiba 21, Czech 58, Hap 90
1 |
Zelmer
Rzeszów |
30 |
59:14 |
70 |
2 |
Unia
Nowa Sarzyna |
30 |
48:22 |
65 |
3 |
JKS
Jarosław |
30 |
61:28 |
56 |
4 |
Nafta
Jedlicze |
30 |
44:26 |
53 |
5 |
Stal
Łańcut |
30 |
40:27 |
47 |
6 |
Nafta
Jasło |
30 |
36:29 |
46 |
7 |
Brzozovia
Brzozów (B) |
30 |
37:34 |
40 |
8 |
Czarni
Jasło |
30 |
44:34 |
39 |
9 |
Czarni
Pawłosiów |
30 |
40:39 |
38 |
10 |
Crasnovia
Krasne |
30 |
38:41 |
37 |
11 |
Sokołowianka
Sokołów Młp. (B) |
30 |
34:40 |
37 |
12 |
Dynovia
Dynów |
30 |
41:49 |
36 |
13 |
Bieszczady
Ustrzyki Dolne |
30 |
29:51 |
34 |
14 |
Stal
II Mielec |
30 |
35:53 |
33 |
15 |
Pogoń
Lubaczów (B) |
30 |
27:76 |
22 |
16 |
Lechia
Sędziszów Małopolski |
30 |
24:76 |
18 |
Kadra
mecze-gole
1 Krzysztof Kruba (br)
1969
14-0
14 Damian
Mazur
1975 21-1
2 Ryszard Kulpa (br)
1966
13-0
15 Tomasz Noga
1976 10-1
3 Grzegorz Urbanik (br)
1977
3-0
16 Mariusz Orzechowski
1972 26-7
4 Witold Baran
1974
27-4 17
Dariusz
Pietryna
1970 30-21
5 Wojciech Barnak
1976
28-1
18 Jacek
Pruchnicki
1969 2-0
6 Daniel Bartłomowicz
1977 23-4
19
Krzysztof Romanow
1968 29-2
7 Grzegorz Grabowski
1976
6-0
20 Arkadiusz
Sękiewicz
1972 15-2
8 Adam Halbina
1964
11-2 21
Marek
Strawa
1962 29-1
9 Zbigniew Kędzior
1970
20-0
22 Mariusz
Szmuc
1972 28-6
10 Adam Kuta
1972
5-0
23 Damian
Urbanik
1-0
11 Wiesław Litwin
1978
7-0
24 Piotr
Ziegelheim
1977 1-0
12 Robert Makarowski
1970 17-1
25
Robert Żelazny
1972 29-6
13 Wiesław Makarowski
1966 25-1
Trener:
Henryk Osiński (mecze 1-30)