Wybierz
sezon
1
11.08. D LKS
Głowienka
1:1 (1:0) Hałajko 44 - ?
2 18.08. W Burza
Rogi
1:1 (0:1) Wysocki 75 - ?
3 25.08. D Czarni
Jasło
0:0
4 01.09. D Pogoń
Lubaczów
2:2 (1:1) Siciarz 32,
Osiński 76 - Duda 44, S. Mamczur 82
5 08.09. W Start
Rymanów
1:3 (0:1) Halbina
73 - ?
6 15.09. D Budowlani
Radymno
1:0
Siciarz ?
7 21.09. W Spomasz
Kańczuga
1:2
Wawro ? - M. Stepaniak ?,?
8 29.09. D Orzeł
Przeworsk
6:0
Hałajko ?, Siciarz ?, Osiński ?, A. Barnak ?,
Wawro ?, Szozda(s)
9 06.10. W Polonia
Przemyśl
2:3
Osiński ?,? - Prachowski ?,?,?
10 12.10. D Victoria
Kobylany
5:0
Wawro ?,?,?, Hałajko ?, Osiński ?
11 20.10. W Łęk
Ostrów
1:1
Hałajko ? - J. Sota ?
12 27.10. D Drzewiarz
Ustrzyki Dolne 1:1
Hałajko ? - ?
13 03.11. W Stal
Sanok
0:3
?
1 |
Polonia
Przemyśl |
13 |
28:13 |
23 |
2 |
Czarni
Jasło (S) |
13 |
31:8 |
19 |
3 |
Pogoń
Lubaczów |
13 |
34:13 |
19 |
4 |
Stal
Sanok (S) |
13 |
26:7 |
19 |
5 |
Start
Rymanów |
13 |
19:21 |
15 |
6 |
JKS
Jarosław |
13 |
22:17 |
12 |
7 |
Drzewiarz
Ustrzyki Dolne |
13 |
13:13 |
12 |
8 |
Łęk
Ostrów |
13 |
18:33 |
12 |
9 |
Orzeł
Przeworsk |
13 |
9:17 |
11 |
10 |
Spomasz
Kańczuga |
13 |
15:27 |
11 |
11 |
LKS
Głowienka |
13 |
12:26 |
8 |
12 |
Budowlani
Radymno |
13 |
17:22 |
7 |
13 |
Burza
Rogi |
13 |
10:20 |
7 |
14 |
Victoria
Kobylany (B) |
13 |
9:26 |
9 |
14 05.04. W
LKS
Głowienka
2:1
Makarowski ?, Lasek ? - ?
15 13.04. D Burza
Rogi
2:3
Hałajko ?, A. Barnak ? - ?
16 20.04. W Czarni
Jasło
0:3
?
17 27.04. W Pogoń
Lubaczów
0:1
Mularczyk ?
18 04.05. D Start
Rymanów
1:0
Hałajko ?
19 11.05. W Budowlani
Radymno
0:1
Trojnar ?(k)
20 18.05. D Spomasz
Kańczuga
3:0
A. Barnak ?, Osiński ?, Hałajko ?
21 25.05. W Orzeł
Przeworsk
0:2
Pieczek ?, Ochab ?
22 29.05. D Polonia
Przemyśl
3:0
Makarowski ?, A. Barnak ?, Hałajko ?
23 01.06. W Victoria
Kobylany
5:2
Hałajko ?,?, Osiński ?,?, Droński ? - ?
24 08.06. D Łęk
Ostrów
2:0
Kilar ?, Kłos ?
25 15.06. W Drzewiarz
Ustrzyki Dolne 2:2
Osiński ?, Tolak ? - ?
26 22.06. D Stal
Sanok
2:2
Hałajko ?, A. Barnak ? - ?
1 |
Stal
Sanok (S) |
26 |
48:13 |
41 |
2 |
Polonia
Przemyśl |
26 |
49:25 |
40 |
3 |
Czarni
Jasło (S) |
26 |
59:16 |
37 |
4 |
Pogoń
Lubaczów |
26 |
58:25 |
36 |
5 |
JKS
Jarosław |
26 |
44:34 |
26 |
6 |
Drzewiarz
Ustrzyki Dolne |
26 |
32:30 |
26 |
7 |
Burza
Rogi |
26 |
29:38 |
23 |
8 |
Start
Rymanów |
26 |
31:47 |
23 |
9 |
Łęk
Ostrów |
26 |
31:53 |
23 |
10 |
Budowlani
Radymno |
26 |
42:42 |
22 |
11 |
Orzeł
Przeworsk |
26 |
22:37 |
20 |
12 |
Spomasz
Kańczuga |
26 |
24:50 |
18 |
13 |
LKS
Głowienka |
26 |
25:53 |
17 |
14 |
Victoria
Kobylany (B) |
26 |
21:52 |
12 |