Wybierz
sezon
1
24.08. W Pogoń
Lubaczów
1:1 (0:0) Osiński ? - Osuch
87
2 31.08. D Budowlani
Radymno
3:0 (2:0)
Koralewicz ?, Nabożny ?, Rachwalski ?
3 07.09. W LZS
Świętoniowa
0:0
4 14.09. D Spomasz
Kańczuga
2:0 (1:0)
Koralewicz ?, Nabożny ?
5 20.09. W Bizon
Medyka
9:0 (4:0) Nabożny ?,?, Maciaszek ?,?, Papciak
?,?, A. Barnak ?, Lach ?,
Łemecha ?
6 28.09. D Polonia
Przemyśl
1:1 (1:0)
Papciak 1 - Panek 87(k)
7 05.10. W LZS
Skołoszów
0:0
8 12.10. D Orzeł
Przeworsk
0:0
9 19.10. W Dynovia
Dynów
3:0 (2:0)
Maciaszek ?, Gmyrek ?, Mac ?
10 26.10. D Czuwaj
Przemyśl
0:1 (0:1)
Stańczuk ?
11 02.11. W Polna
Przemyśl
0:3 (0:1)
Radoń ?,?, Trojnar ?
1 |
Polna
Przemyśl (S) |
11 |
33:1 |
20 |
2 |
Czuwaj
Przemyśl (S) |
11 |
38:7 |
19 |
3 |
Pogoń
Lubaczów (B) |
11 |
34:13 |
16 |
4 |
Polonia
Przemyśl |
11 |
21:8 |
14 |
5 |
JKS
Jarosław |
11 |
19:6 |
13 |
6 |
LZS
Świętoniowa (B) |
11 |
12:20 |
11 |
7 |
LZS
Skołoszów (B) |
11 |
13:19 |
10 |
8 |
Spomasz
Kańczuga (B) |
11 |
16:34 |
7 |
9 |
Orzeł
Przeworsk (B) |
11 |
7:18 |
7 |
10 |
Dynovia
Dynów (B) |
11 |
12:28 |
6 |
11 |
Bizon
Medyka (B) |
11 |
12:36 |
6 |
12 |
Budowlani
Radymno (B) |
11 |
6:33 |
3 |
12 05.04. D Pogoń
Lubaczów
2:2 (2:0) Fedor ?, Papciak
? - Osuch ?,?
13 11.04. W Budowlani
Radymno
6:0 (3:0) Fedor
?, A. Barnak ?, Kilar ?(k), Maziarek ?, Strenczak ?,
Balicki ?
14 18.04. D LZS
Świętoniowa
1:1 (1:1) A. Barnak ? - ?
15 26.04. W Spomasz
Kańczuga
0:1 (0:0) ?
16 01.05. D Bizon
Medyka
9:1 (3:1) Balicki ?,?,?, Maziarek
?,?, Papciak ?, Fedor ?, A. Barnak ?,
Kilar ?(k) - Harapiński ?
17 10.05. W Polonia
Przemyśl
2:0 (1:0)
Maziarek ?, Fedor ?
18 16.05. D LZS
Skołoszów
1:0 (0:0) Osiński
?(k)
19 24.05. W Orzeł
Przeworsk
2:0 (0:0)
A. Barnak ?,?
20 07.06. W Czuwaj
Przemyśl
1:2 (1:1)
A. Barnak 4 - Oczoś ?, W. Kulaszka 82
21 13.06. D Polna
Przemyśl
1:2 (0:1)
Kilar 50(k) - Ciejka 20, Popkiewicz ?
22 21.06. D Dynovia
Dynów
0:1 (0:0) Pindyk ?
1 |
Polna
Przemyśl (S) |
22 |
59:5 |
40 |
2 |
Czuwaj
Przemyśl (S) |
22 |
67:11 |
38 |
3 |
Pogoń
Lubaczów (B) |
22 |
59:23 |
31 |
4 |
Polonia
Przemyśl |
22 |
39:22 |
28 |
5 |
JKS
Jarosław |
22 |
44:16 |
25 |
6 |
LZS
Świętoniowa (B) |
22 |
26:38 |
20 |
7 |
Dynovia
Dynów (B) |
22 |
31:43 |
18 |
8 |
LZS
Skołoszów (B) |
22 |
32:41 |
18 |
9 |
Spomasz
Kańczuga (B) |
22 |
26:55 |
17 |
10 |
Orzeł
Przeworsk (B) |
22 |
18:45 |
13 |
11 |
Bizon
Medyka (B) |
22 |
21:71 |
11 |
12 |
Budowlani
Radymno (B) |
22 |
14:66 |
5 |
* Po
sezonie połączono przemyską klasę okręgową z grupą
krośnieńsko-rzeszowską